PREKIŲ GRĄŽINIMAS IR KEITIMAS

Jamirjai.lt suteikia pinigų grąžinimo garantiją visoms savo prekėms. Norėdamas grąžinti ar pakeisti kokybišką prekę, Pirkėjas gali tai padaryti per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos. Prieš išsiunčiant prekes būtina informuoti Pardavėją el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai ir užpildyti specialią prekių keitimo – grąžinimo formą, kurią rasite čia, nurodant joje grąžinamos prekės pavadinimą, užsakymo numerį ir grąžinimo priežastis. Prėkė turi būti pristatyta adresu

Keičiamos arba grąžinamos prekės turi atitikti šiuos reikalavimus:

  • prekė nenaudota, nepraradusi savo prekinės išvaizdos bei nėra sugadinta
  • prekė turi būti pateikiama originalioje tvarkingoje pakuotėje.
  • Prekė turi turėti nepažeistas etiketes,  grąžinama pilna Prekės komplektacija bei klientas turi pateikti Prekės įsigijimo dokumentą.

Pirkėjui grąžinus prekes nurodytais terminais, Pardavėjas per 5d  įsipareigoja informuoti Klientą, ar prekė atitiko keitimo/grąžinimo kriterijus. Jei keičiama/grąžinama prekė atitinka šiuos kriterijus, Pardavėjas įsipareigoja pakeisti prekę arba grąžinti už ją sumokėtus pinigus. Pinigai bus pervesti į Pirkėjo nurodytą banko sąskaitą ne vėliau kaip per 14 dienų nuo grąžinimo gaminio ir tvarkingų grąžinimo dokumentų gavimo dienos.

Dėmesio: prekės esančios kategorijoje "Seksualūs apatiniai" nekeičiamos ir negrąžinamos !

Keičiamų ar grąžinamų prekių transportavimo išlaidas apmoka Klientas